KONST / Litografier / Färglitografi 14325136
nr 1432 5136
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
"Två stenblommor". Signerad, numrerad 23/90, daterad -94. Färglitografi, bildmått: 30x40, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:12:52
21/11 18:05:25
100 kr
21/11 22:06:59
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström